..

PRZEDSZKOLNE URODZINY

W miesiącu kwietniu urodziny obchodzili:

- grupa „Stokrotki" : Lidia S., Jakub K.

Jubilatom składamy serdeczne życzenia a rodzicom dziękujemy za pyszny i zdrowy poczęstunek.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO

22 kwietnia rozstrzygnięto konkurs plastyczny, którego przedmiotem było wykonanie pracy przestrzennej pt. "Żyj zrowo i jedz kolorowo".

Konkurs miał na celu zachęcenie dzieci i rodziców tematyką zdrowego odżywiania, popularyzowanie widzy o żywności oraz rozwijanie samodzielności., myślenia twórczego i uzdolnień plastycznych dzieci.

W konkursie wzięło udział 18 dzieci, a każde z nich otrzymało nagrodę za udział, wyróżnienie i zajęte miejsce.

Gratulujemy laureatom.

I miejsce - Natan G. oraz Klara M.

II miejsce - Weronika P., Izabella N.

III miejsce - Franciszek K., Jakub K.

Wyróżnienia otrzymali:

- Lidia S., Piotr S., Karol G., Iga M., Filip R.

Dyplomy za udział otrzymali:

- Marcel S., Jan K., Izabella Z., Laura N., Antoni B., Filip B., Amelka S.

NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI POLAKÓW RATUJĄCYCH ŻYDÓW POD OKUPACJĄ NIEMIECKĄ

24 marca obchodzony jest Narodowy Dzień Pamięci Polaków ratujących Żydów pod okupacją niemiecką. Z tej okazji Burmistrz Brzostku Wojciech Staniszewski i Dyrektor Przedszkola w Brzostku Dorota Nawracaj złożyli kwiaty przy kamieniu z inskrypcją, która upamiętnia zamordowanych mieszkańców naszej gminy oraz ratowanych Żydów, którzy zginęli wraz z nimi.

Udział w obchodach święta wychowanków naszego przedszkola pozwala im poznać i zrozumieć naszą lokalną historię.

PRZEDSZKOLNE URODZINY

W miesiącu marcu urodziny obchodzili:

- grupa „Jeżyki" : Jan K., Filip B.

- grupa „Jagódki" : Izabela G.

- grupa „Motylki" : Milena W., Kornelia W.

- grup „Krasnale": Szymon P., Mateusz K., Nikola B.