Strona głowna  /  Galeria  /  Występ w kinie "Mors" w Dębicy
Występ w kinie "Mors" w Dębicy
data dodania: 2017-04-11

5 kwietnia 2017 roku w Domu Kultury „Mors” w Dębicy odbyła się XIII Konferencja Podkarpackiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie pod hasłem: „Podróż z bohaterami literackimi, czyli ważne wybory życiowe próbą dla człowieka”. Podczas spotkania odbyło się:  *czytanie fragmentów literackich przez zaproszonych gości,  *promocja zdrowia emocjonalnego w przedszkolu i w szkole na przykładzie Programu Przyjaciele Zippiego,  *„Zdrowie, jako wartość” na podstawie projektu szkoła promująca zdrowie. W związku z tym, że nasze przedszkole uzyskało w 2016 roku certyfikat przynależności do Podkarpackiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie, kontynuując tę działalność przedszkolaki z najstarszej grupy w składzie 9-cio osobowym wzięły udział w tej konferencji prezentując układ taneczny do bajki pt. „Królowa Śniegu” podkreślając, że przyjaźń to bardzo cenna wartość w życiu każdego człowieka już od najmłodszych lat. Przedszkolakom towarzyszyła Pani Dyrektor Przedszkola, koordynator projektu, a także wychowawczyni grupy 6-latków. Pragniemy podziękować dzieciom za piękną promocję naszego przedszkola w szerszym środowisku.

Strona: 1 2