Strona głowna  /  Galeria  /  Wyjazd do sali zabaw
Wyjazd do sali zabaw
data dodania: 2017-06-11

W dniach 6. i 7.06.2017r. dzieci z grupy „Leśne skrzaty”, „Słoneczka” i  „Pszczółki” spędziły radośnie czas w sali zabaw „Smyk”. Celem naszej wycieczki była przede wszystkim integracja rówieśniczych grup, rozwijanie motoryki dużej i małej dzieci oraz stworzenie możliwości radosnego spędzenia czasu. Największą atrakcją okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Dzieci korzystały także z mini pojazdów,  samochodów i koników. Po wyczerpującej zabawie dzieci mogły odpocząć i nabrać sił przy wspólnym stole ze smakołykami i soczkami.  Dwie godziny zabawy bardzo szybko dobiegły końca. Pełne niezapomnianych wrażeń i emocji dzieci pożegnały się z tym bajkowym miejscem i wróciły do przedszkola.

Strona: 1 2 3 4 5 6 7