Strona głowna  /  Galeria  /  Wakacyjna podróż
Wakacyjna podróż
data dodania: 2017-07-29

Nadszedł wyczekiwany przez wszystkich czas letniego wypoczynku. Zwykle obfituje on w przemierzanie licznych kilometrów, by odkrywać to, co dla nas obce i fascynujące. Brzosteckie przedszkole w towarzystwie niezwykłych gości oraz za pośrednictwem projektu UnderStand, którego partnerem jest Centrum Kultury i Czytelnictwa w Brzostku, postanowiło zabrać dzieci na nieznane lądy. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy tj. studentów z Azji, wychowankowie „przenieśli się” do krajów Dalekiego Wschodu. „Zwiedzaliśmy” m.in. Indonezję, Chiny, Wietnam czy Tajwan. Mieliśmy okazję do zagłębienia się w kulturze, obyczajach i tradycjach, które tam panują, poznaliśmy przysmaki regionalnej kuchni, czy dowiedzieliśmy się, w jaki sposób spędzają wolny czas.  W ramach rekompensaty przyjęliśmy naszych przyjaciół z życzliwością i chętnie włączaliśmy ich do organizowanych zajęć, spacerów i wycieczek, aby w ten sposób odwdzięczyć się za poświęcony nam czas.

Strona: 1 2 3 4 5