Zajęcia muzyczne w grupie Mali badacze - Przedszkole w Brzostku
Strona głowna  /  Galeria  /  Zajęcia muzyczne w grupie "Mali badacze"
Zajęcia muzyczne w grupie "Mali badacze"
data dodania: 2017-10-27

Muzyka jest lekarstwem na gorsze samopoczucie, motywuje do działania i wprowadza w świat beztroski, relaksu i odprężenia. Jak każdy składnik kultury rozwija sferę artystyczną jej użytkowników. Dzieci z grupy 6-latków miały okazję spróbować samodzielnie tworzyć dźwięki. Wykorzystaliśmy do tego celu gitarę elektryczną, aby wprowadzić do przedszkola niecodzienne brzmienie. Zajęcia okazały się niezwykle interesujące, bo dzięki nim „Mali badacze” pogłębili wiedzę i umiejętności z tego zakresu. Mamy nadzieję, że udało się zaszczepić w nich chęć do odkrycia tajemnic zawartych w instrumentach.Muzyka jest lekarstwem na gorsze samopoczucie, motywuje do działania i wprowadza w świat beztroski, relaksu i odprężenia. Jak każdy składnik kultury rozwija sferę artystyczną jej użytkowników. Dzieci z grupy 6-latków miały okazję spróbować samodzielnie tworzyć dźwięki. Wykorzystaliśmy do tego celu gitarę elektryczną, aby wprowadzić do przedszkola niecodzienne brzmienie. Zajęcia okazały się niezwykle interesujące, bo dzięki nim „Mali badacze” pogłębili wiedzę i umiejętności z tego zakresu. Mamy nadzieję, że udało się zaszczepić w nich chęć do odkrycia tajemnic zawartych w instrumentach.