Strona głowna  /  Galeria  /  "Domowi milusińscy" - tydzień u "Pszczółek"
"Domowi milusińscy" - tydzień u "Pszczółek"
data dodania: 2017-11-21

Dnia 13.11.2017r. grupa „Pszczółki” w ramach tematu kompleksowego „Domowi milusińscy” wybrała się na wycieczkę do gabinetu weterynaryjnego. Celem naszego spotkania było poznanie pracy weterynarza, uświadomienie dzieciom, że zwierzęta też chorują i wymagają pomocy. Przedszkolaki dokładnie obejrzały gabinet weterynaryjny, dowiedziały się na czym polega praca weterynarza. Pani doktor weterynarii opowiedziała o sposobie pielęgnacji zwierząt domowych,  pokazała jak bada się i leczy zwierzęta. Dzieci poznały narzędzia medyczne potrzebne do badania zwierząt. Dzięki temu i pomoce, które otrzymaliśmy od pani weterynarz stworzyliśmy w przedszkolu gabinet weterynaryjny. Pani Karolina przyprowadziła również niecodziennego gościa, którym był mały piesek o imieniu Radar. Dzieci były zachwycone małym gościem.

Strona: 1 2 3