Strona głowna  /  Galeria  /  Pan weterynarz w grupie "Gwiazdki"
Pan weterynarz w grupie "Gwiazdki"
data dodania: 2018-01-14

12 stycznia 2018 roku dzieci z grupy „Gwiazdki” gościły w przedszkolu Pana weterynarza Kazimierza Kłęka. Pan Kazimierz swoje spotkanie rozpoczął od ważnych i ciekawych informacji na temat: opieki nad zwierzętami: psem i kotem. Następnie opowiedział o swojej pracy. Dzieci dowiedziały się, co ma w teczce pan doktor, zobaczyły jego strój i stetoskop, którym można posłuchać bicia serca kotka i pieska. „Gwiazdki” przez cały tydzień swoje wiadomości, doświadczenia i zainteresowania mogły zdobywać i rozwijać podczas przerabiania tematu kompleksowego „Kochamy nasze domowe pupile”. Został też w sali założony kącik pt: „Lecznica dla zwierząt”. Spotkanie z panem weterynarzem było doskonałą lekcją, podczas której dzieci podsumowały i poszerzyły swoje wiadomości. Na zakończenie maluszki dostały od pana weterynarza książeczki, zakładki i breloczki z wizerunkiem zwierząt. Dzieci podziękowały panu doktorowi wręczając kolorowy kwiatek. W imieniu przedszkolaków z grupy „Gwiazdki” dziękuję Panu Kazimierzowi za ciekawe i pouczające spotkanie.

Strona: 1 2 3