Strona głowna  /  Galeria  /  Bal karnawałowy
data dodania: 2018-01-20

Brzosteckie Przedszkole pod przewodnictwem Pani Dyrektor Doroty Nawracaj organizuje coroczny bal karnawałowy. Jest to szczególne wydarzenie, któremu towarzyszą niezapomniane emocje i doskonała atmosfera. Dzieci wraz z rodzicami pojawiają się w oryginalnych kreacjach, jak gdyby wprost z kartek znanych bajek i baśni. Precyzja w odwzorowaniu stroju daje sposobność, aby przez chwilę poczuć magię fantastyki w realnej rzeczywistości. Nieodzownym partnerem sprzyjającym przeprowadzenie takiego widowiska jest Dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Brzostku Pani Katarzyna Grygiel. Dzięki jej uprzejmości mogliśmy oddać się znakomitej, wspólnej zabawie. Początkowo każda, nowo przybyła rodzina z wielkim zaangażowaniem próbowała dostrzec pod niekonwencjonalnym przebraniem swoich przyjaciół i znajomych. Kiedy pomyślnie udało się to zrobić następowało czułe przywitanie i wyrażanie zachwytu nad pomysłowością i perfekcyjnym wykonaniem ubioru. Artyści z rzeszowskiego Teatru Bazyl, którzy prowadzili nasz bal z wielką skutecznością zapraszali uczestników do tańców integracyjnych, konkursów i zdrowej rywalizacji zespołowej. Pani Dyrektor, jako Cruella De Mon oraz nauczycielki i pracownice placówki w przebraniach dalmatyńczyków czynnie towarzyszyły zebranym uczestnikom podczas licznych aktywności na parkiecie. W chwili poczucia, że należy zregenerować siły, każdy mógł udać się do specjalnie przygotowanej sali, gdzie znajdował się poczęstunek w postaci m.in.: owoców, ciastek, ciepłych i zimnych napoi. Wkład w jego ufundowanie miał Pan Piotr Wójcik, za co pięknie dziękujemy. Zwieńczeniem całej imprezy okazało się rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy strój karnawałowy. Początkowo zainteresowane rodziny zgłaszały swoją kandydaturę u członków komisji oceniającej przede wszystkim pomysłowość, wykonanie i wkład indywidualnej pracy. Następnie w trakcie prezentacji mogliśmy podziwiać rodziców ze swoimi pociechami mknących po wybiegu niczym profesjonalni modele i modelki. W kolejnym etapie jury po burzliwych naradach wyłoniło trzech laureatów i przyznało dodatkowo siedem wyróżnień. Do grona szczęśliwców zaliczają się: Lena K. z rodzicami i bratem, którzy zdobyli pierwsze miejsce, Jakub M. z rodzicami i siostrą uplasowali się na drugiej lokacie natomiast Oskar Sz. z rodzicami i siostrą zajęli trzecią pozycję. Każda z wymienionych rodzin oprócz niezmierzonej radości i satysfakcji płynącej z dostrzeżenia ich nieprzeciętnych zdolności, otrzymała atrakcyjne nagrody rzeczowe, związane z promowaniem zdrowego i pełnego inwencji stylu życia. Sponsorami owych upominków byli: Pani Anna Kumorek, Pan Piotr Wójcik, a także Państwo Agnieszka i Grzegorz Szweda. Dyplomy pocieszenia i słodycze powędrowały do rodziny: Natana N., Karoliny i Magdaleny N., Amelii Z., Doroty S., Szymona M., Leny P. oraz Mai i Zuzanny P. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyłączyli się do działań realizowanych w celu zorganizowania takiego znamienitego przedsięwzięcia, a swoją postawą prezentują chęć podejmowania wspólnego wysiłku mającego na uwadze zaspokajanie potrzeb przedszkolaków.

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8