Strona głowna  /  Galeria  /  Dzień Babci i Dziadka w grupie "Leśne skrzaty".
Dzień Babci i Dziadka w grupie "Leśne skrzaty".
data dodania: 2018-01-25

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
Ta wspaniała impreza odbyła się w grupie „Leśne skrzaty” w dniu 24.01.2018r.. Na wstępie pani dyrektor przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami, W pięknie udekorowanej sali dzieci  wypowiedziały wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tym świętem. Następnie obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Były to piękne laurki z życzeniami .Na koniec uroczystości dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnego walczyka. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Rodzice przedszkolaków przygotowali poczęstunek w postaci ciasta, kawy i herbaty za co szczególnie dziękujemy.

Strona: 1 2 3 4