Strona głowna  /  Galeria  /  Dzień Babci i Dziadka w grupie "Gwiazdki"
Dzień Babci i Dziadka w grupie "Gwiazdki"
data dodania: 2018-01-30

26 stycznia 2018 roku dzieci z grupy najmłodszej zaprosiły do przedszkola swoje ukochane Babcie i Dziadków. „Gwiazdki” wraz ze swoimi paniami przygotowały program artystyczny: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednej Babci i Dziadziowi łezka kręciła się w oku. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze naszych Gości wyraziły nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Po występach dzieci złożyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom życzenia, wręczając laurkę i serduszko. Po części oficjalnej Goście zostali zaproszeni na herbatkę i słodki poczęstunek. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej uroczystości.

Strona: 1 2 3 4 5 6 7