Strona głowna  /  Galeria  /  Dni adaptacyjne
Dni adaptacyjne
data dodania: 2018-09-20

Wraz z zakończeniem wakacji dzieci i młodzież powracają do szkolnej rzeczywistości. Sytuacja wygląda podobnie w odniesieniu do przedszkolaków, zarówno weteranów doskonale orientujących się w zasadach panujących w znanej im społeczności, jak i maluszków, które po raz pierwszy wkraczają do takiego środowiska. Aby przełamać początkową nieśmiałość i obawy Przedszkole w Brzostku, co roku organizuje dni adaptacyjne. Podczas podejmowanych wspólnie aktywności wzajemnie się poznajemy i rozbudzamy zaciekawienie pociech nowym otoczeniem. Miła i rodzinna atmosfera, jaką udaje się nam wytworzyć sprzyja niwelowaniu początkowego napięcia czy zdenerwowania. Możliwości oferowane najmłodszym pozytywnie wpływają na ich indywidualny rozwój oraz poszerzają posiadaną wiedzę i umiejętności. Największą radość sprawiają uśmiechnięte i pogodne twarze naszych wychowanków. Są motywacją do dalszej, efektywniejszej pracy.