Strona głowna  /  Galeria  /  Zajęcia otwarte w grupie "Gwiazdki"
Zajęcia otwarte w grupie "Gwiazdki"
data dodania: 2018-10-15

11.10.2018r. w grupie dzieci 3,4-letnich odbyło się zajęcie otwarte na temat: „Utrwalenie wiadomości dotyczących jabłek”. Rozpoznawanie owoców po kształcie, smaku, porównywanie ich wielkości, koloru i ciężaru - wykorzystanie opowieści matematycznej „Jabłonka”. Podczas zajęć dzieci wykonywały polecenia nauczyciela, śpiewały piosenkę o jabłuszku, brały udział w zabawie pt. „Wędrujące jabłko”. Rodzice obserwowali swoje pociechy i nagradzali brawami po udzielaniu prawidłowej odpowiedzi. Na podsumowanie wiadomości nauczycielka przeprowadziła quiz na temat: „Co wiemy o jabłkach?”. Na końcu zajęć dzieci malowały jabłuszka na papierowych talerzykach. Dziękuję wszystkim rodzicom, którzy wzięli udział w zajęciu.