Strona głowna  /  Galeria  /  Zajęcia gimnastyczne u "Pszczółek"
Zajęcia gimnastyczne u "Pszczółek"
data dodania: 2018-10-27

Ćwiczenia gimnastyczne i zabawy ruchowe to świetna okazja do poznawania siebie nawzajem oraz swoich własnych możliwości. Dzieci podczas zabawy rozwijają w sobie zaufanie i akceptację do samego siebie oraz uczą się współdziałania z partnerem i grupą. Ruch jest tym rodzajem wysiłku fizycznego, który bardzo korzystnie wpływa na rozwój naszych dzieci. Niewielu ludzi zdaje sobie jednak sprawę jak ważna jest dla dziecka aktywność fizyczna oraz jak bardzo wpływa na rozwój naszego malucha. Aby te treści nie były tylko „tak sobie przytoczone” w grupie „Pszczółki” gościliśmy panią, która ze sportem „jest za pan brat”. Nasza brzostecka sportsmenka poprowadziła bardzo poglądowe zajęcia oraz przedstawiła nam swój dorobek sportowy. Największą radość sprawiło dzieciom aktywne uczestnictwo w ćwiczeniach ogólnorozwojowych, które trwały dużej niż na codziennych zajęciach. Dziękujemy pani Magdalenie za czas poświęcony przedszkolakom. Miejmy nadzieję, że wyrośnie z nich nie jeden przyszły olimpijczyk.