Strona głowna  /  Galeria  /  Pasowanie na przedszkolaka w grupie "Biedronki"
Pasowanie na przedszkolaka w grupie "Biedronki"
data dodania: 2018-11-21

W środowy, listopadowy poranek dzieci z najmłodszej grupy zaczęły gromadzić się w swojej sali. Każdy w odświętnym stroju, z uśmiechem na twarzy i przejęciem w głosie. Wynikało to z niecodziennych okoliczności związanych z uroczystością z okazji „Pasowania na przedszkolaka”. Licznie przybyli rodzice z zachwytem i radością obserwowali prezentowane przez swoje pociechy umiejętności z zakresu recytacji wierszy, wspólnego śpiewu i tańca. Po zakończeniu części artystycznej Pani Dyrektor Dorota Nawracaj przystąpiła do oficjalnego mianowania każdego dziecka na prawowitego przedszkolaka. Wytworzona atmosfera jeszcze bardziej zintegrowała całą grupę oraz wprawiła w doskonały nastrój zgromadzonych gości. Serdecznie dziękujemy rodzicom za uświetnienie naszej akademii, szczere zaangażowanie, pomoc i wsparcie. Mamy nadzieję, że kolejne wspólne spotkania będą równie udane.