Strona głowna  /  Galeria  /  Dzień Mamy i Taty w grupie "Pszczółki"
Dzień Mamy i Taty w grupie "Pszczółki"
data dodania: 2017-06-05

Dnia 26.05.2017r  o godzinie 9.30. dzieci z grupy „Pszczółki” świętowały Dzień Mamy i Taty.  Uroczystość Dnia Mamy i Taty to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. Wszyscy goście z zaciekawieniem i skupioną uwagą słuchali życzeń, wierszy, piosenek. Rodzicom towarzyszyły niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności przed najbliższymi. Na tę okoliczność przygotowały dla rodziców część artystyczną: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Na koniec wszyscy rodzice zatańczyli z dziećmi do piosenki „ Czacza dla mamy i taty”. Po wspólnym tańcu dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie zrobione upominki. Po zakończeniu oficjalnej części wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez babcię Mikołaja i Mai. Za co serdecznie dziękujemy.

Strona: 1 2