Strona głowna  /  Galeria  /  "Mali badacze" w gabinecie dentystycznym
"Mali badacze" w gabinecie dentystycznym
data dodania: 2017-11-08

Przedszkolaki z najstarszej grupy zapragnęły wnikliwiej zagłębić się w tematykę rozważnego dbania o zdrowie i własny organizm. W tym celu wybraliśmy się do Pani dr Moniki Gibes-Ludwy pracującej w brzosteckim Ośrodku Zdrowia. Dzięki jej uprzejmości udało nam się zaobserwować liczne czynności wykonywane codziennie w gabinecie dentystycznym. W bezpośrednim kontakcie wychowankowie zetknęli się z narzędziami wykorzystywanymi podczas licznych zabiegów jakim poddawani są pacjenci Pani stomatolog. Ku naszej uciesze okazało się, iż dzieci doskonale wiedzą, że należy odpowiednio zatroszczyć się o swoje uzębienie, aby w przyszłości na ich pięknych twarzach mógł widnieć urzekający uśmiech. Pragniemy serdecznie podziękować Pani doktor i jej pomocy dentystycznej za wspaniałe zajęcia praktyczne, dyplomy i naklejki dla „dzielnych pacjentów”.

Strona: 1 2