Pasowanie na przedszkolaka w grupie Gwiazdki - Przedszkole w Brzostku
Strona głowna  /  Galeria  /  Pasowanie na przedszkolaka w grupie "Gwiazdki"
Pasowanie na przedszkolaka w grupie "Gwiazdki"
data dodania: 2017-11-25

23 listopada 2017 r. o godz. 10.00 w Przedszkolu w Brzostku przy ul. Szkolnej odbyła się pierwsza ważna uroczystość dla dzieci najmłodszych – „Pasowanie Na Przedszkolaka”. Uroczystość ta w dużym stopniu stanowi zakończenie procesu adaptacyjnego dzieci do warunków i zasad panujących w przedszkolu. Podczas uroczystości „Gwiazdki” swoim zachowaniem potwierdziły, że dobrze czują się w przedszkolu. Z uśmiechem na twarzach zaprezentowały rodzicom: piosenki, wiersze i taniec, których nauczyły się do tej pory. Odświętny strój i piękna dekoracja sali podkreśliły doniosłość wydarzenia. W dalszej części dzieci złożyły uroczyste ślubowanie, a Pani Dyrektor przedszkola za pomocą „czarodziejskiego ołówka” dokonała pasowania. Na pamiątkę tej ważnej chwili każde dziecko otrzymało dyplom i rożek obfitości. Po części oficjalnej dzieci zostały zaproszone do wspólnego grupowego zdjęcia. Uważam, że był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń, zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek.

Strona: 1 2 3