Strona głowna  /  Galeria  /  Wizyta świnki morskiej Ginger
Wizyta świnki morskiej Ginger
data dodania: 2018-01-02

Okres ferii świątecznych wcale nie musi być nudny. 29.12.2017r. nasze przedszkole odwiedziła dziewczynka o imieniu Victoria, która przyniosła ze sobą swoją pupilkę – świnkę morską o imieniu Ginger. Podczas tych niecodziennych zajęć dzieci mogły w ramach bezpośredniej obserwacji zapoznać się z wyglądem świnki morskiej, sposobem odżywiania i dbania o nią. Odważne przedszkolaki miały możliwość pogłaskania zwierzątka. Victoria opowiedziała również ciekawą przygodę swojego futrzaka. Była to bowiem kilkugodzinna podróż Ginger samolotem ze Stanów Zjednoczonych do Polski. Na zakończenie dzieci otrzymały kolorowankę przedstawiającą świnkę morską, dzięki której mogły utrwalić sobie wygląd gościa. Wspaniałe doświadczenie! Bardzo dziękujmy Victorii za odwiedziny Ginger w przedszkolu.