Strona głowna  /  AKCJE CHARYTATYWNE
AKCJE CHARYTATYWNE

ZBIERAJ BATERIE

To długofalowy, ogólnopolski program edukacyjny dla szkół i przedszkoli na temat prawidłowego pozbywania się zużytych baterii i akumulatorów. Ze względu na znaczenie edukacji ekologicznej we współczesnym świecie, program inicjuje szereg wartościowych działań, mających na celu zapoznanie dzieci i młodzieży z wybranymi problemami z zakresu ochrony środowiska naturalnego.

GÓRA GROSZA

Co roku, na przełomie  listopada i grudnia, w szkołach i przedszkolach odbywa się wielka zbiórka monet. Pomaga ona dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji jest działanie edukacyjne – pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc licznych ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.

POMAGANIE PRZEZ ODKRĘCANIE

Charytatywne przedsięwzięcie polegająca na zbiórce plastikowych nakrętek. Dzięki przystąpieniu do akcji wspieramy szczytny cel, zyskujemy poczucie, iż w realny sposób przyczyniamy się do szczęścia innych, dbamy o środowisko naturalne, w którym funkcjonujemy.

Ostatnia aktualizacja: 2018-02-27