PRZEDSZKOLE BRZOSTEK
Strona głowna  /  Aktualności  /  Szanowni Rodzice dzieci, które kontynuują edukację w naszym przedszkolu...
Szanowni Rodzice dzieci, które kontynuują edukację w naszym przedszkolu...
data dodania: 2020-08-25 10:14:50

Zgodnie z decyzją MEN 1 września 2020 r. rozpoczynamy w trybie stacjonarnym nowy rok szkolny. Praca przedszkola będzie prowadzona w reżimie sanitarnym, dlatego zwracam się z prośbą do wszystkich rodziców o zapoznanie się i przestrzeganie procedur bezpieczeństwa na terenie placówki (wszystkie dokumenty na stronie przedszkola w zakładce „Bezpieczeństwo”). Zwracam się również z prośbą do rodziców, których dzieci kolejny rok kontynuują edukację przedszkolną, o kontakt telefoniczny z przedszkolem w celu potwierdzenia powrotu dziecka do przedszkola 1 września i określenia godzin pobytu oraz ilości posiłków. Czekam na informację pod telefonem 14 639 80 10 w godzinach 8.00 – 14.00 do poniedziałku 31 sierpnia.

 

Podejmując decyzję o powrocie dziecka do przedszkola i godzinach jego pobytu proszę wziąć pod uwagę czas pracy poszczególnych grup, tak, aby w miarę możliwości ograniczyć kontakt dziecka do rówieśników tylko z jego grupy. Praca poszczególnych grup jest następująca:

 

 • Motylki – 8.00 – 15.30
   
 • Misie – 6.30 – 14.30
   
 • Biedronki – 7.30 – 15.00
   
 • Pszczółki – 8.00 – 16.30
   
 • Gwiazdki – 8.00 – 15.00

 

Rodzicu! Pamiętaj!

 

 1. Do przedszkola może uczęszczać wyłącznie dziecko zdrowe, bez objawów chorobowych.
 2. Dzieci, do przedszkola, przyprowadzane i odbierane są przez osoby zdrowe.
 3. Jeżeli w domu przebywa osoba na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych nie wolno przyprowadzać dziecka do przedszkola.
 4. Przed wejściem do przedszkola osoby dorosłe zobligowane są do dezynfekcji rąk lub założenia rękawiczek i zasłaniania ust i nosa.
 5. Rodzice i opiekunowie przyprowadzający i odbierający dzieci z przedszkola mogą wchodzić do przestrzeni wspólnej (hol, korytarze, szatnia) z zachowaniem zasady – 1 rodzic z dzieckiem w odstępie od kolejnego rodzica z dzieckiem – 1,5 metra.
 6. Dziecko nie może zabierać ze sobą do przedszkola niepotrzebnych przedmiotów i zabawek – nie dotyczy to dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w szczególności z niepełnosprawnościami.

 

 

Dyrektor Przedszkola

Dorota NawracajKomentarze
Dodaj komentarz
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Komentarz
Wpisz wynik: 2+3