PRZEDSZKOLE BRZOSTEK
Strona głowna  /  Galeria

..

GALERIA

Przedszkolaki z dwóch grup wiekowych tj. „Pszczółki” i „Biedronki”, zachwycone pierwszym opadem śniegu, wybrały się na wycieczkę na tereny zielone wokół Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz Domu Samopomocy w Brzostku. Wszelkie aktywności na świeżym powietrzu dostarczyły dzieciom dużo radości i uśmiechu, który na dobre zadomowił się na ich uroczych twarzach.  

komentarzy: ()
data dodania: 2020-11-30

komentarzy: ()
data dodania: 2020-11-27

komentarzy: ()
data dodania: 2020-11-27

Grupa 6-latków wcieliła się w postacie swoich ulubionych superbohaterów. Przedszkolaki na zajęciach z języka angielskiego wykonały projekt superhero's masks. 

komentarzy: ()
data dodania: 2020-11-27

Dzieci z dwóch grup wiekowych, a mianowicie „Misie” i „Biedronki” otrzymały przedwczesne prezenty mikołajkowe. Dzięki hojności i uprzejmości Rodziców, którzy zakupili dwa telewizory z funkcją smart tv, jakość prowadzonych zajęć, opierających się na wykorzystaniu nowoczesnych technologii, znacznie wzrosła. Taka pomoc dydaktyczna będzie służyć nam przez wiele lat i pozwoli na efektywniejsze oswajanie przedszkolaków z pozytywnymi aspektami korzystania z urządzeń RTV. Piękne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy przyczynili się do realizacji tego przedśwzięcia.  

komentarzy: ()
data dodania: 2020-11-27

To był dzień! Z takim komentarzem na ustach brzosteckie przedszkolaki wracały dzisiaj do swoich rodzin. Uśmiech i pozytywna energia nie opuszczała ich nawet na moment. Skoczna muzyka, tańce integracyjne, eleganckie stroje i kostiumy, specjalne dekoracje w salach stworzyły miłą i serdeczną atmosferę, która sprzyjała zabawie andrzejkowej w każdej grupie wiekowej. 

komentarzy: ()
data dodania: 2020-11-26

Szamodzielne przygotowanie zdrowych przekąsek może być doskonałą okazją do świetnej zabawy, ale także nauką i aktywnością wyrabiającą prozdrowotne nawyki żywieniowe. 

komentarzy: ()
data dodania: 2020-11-26

Dnia 26.11.20r. „Pszczółki” nie tylko bawiły się andrzejkowo ale równiez obchodziły „Dzień Pluszowego Misia”.

komentarzy: ()
data dodania: 2020-11-26

25 listopad określany jest „Dniem Pluszowego Misia”. Właśnie wtedy w szczególny sposób obchodzimy się ze wszystkimi przytulankami. Przy tej okazji kształtujemy u naszych przedszkolaków postawy związane z szanowaniem maskotek.

komentarzy: ()
data dodania: 2020-11-25

Przedszkolne 4 i 5-latki mają świadomość rychłego nadejścia ważnego dnia, a mianowicie spotkania ze Św. Mikołajem. Wiedzą jak należy się zachowywać, aby móc liczyć na gratyfikację. W celu przybliżenia swoich marzeń postanowiły napisać listy i wysłać je do czarującego staruszka z białą brodą. 

komentarzy: ()
data dodania: 2020-11-24

Grupa „Biedronki” wykonała projekt „My autumn tree” na zajęciach z języka angielskiego. Przedszkolaki za pomocą klocków lego duplo i farb plakatowych odbijały kolorowe, jesienne liście.

komentarzy: ()
data dodania: 2020-11-23

Przedszkolaki z grupy „Biedronek” zgromadziły w swojej sali domowe przetwory, tworząc podręczną spiżarnię.  W trakcie dzisiejszych zajęć zdecydowaliśmy się sięgnąć po dżemy owocowe, aby przygotować jesienny deser – pyszne gofry. Pięknie dziękujemy rodzicom za pomoc i zaangażowanie.

komentarzy: ()
data dodania: 2020-11-17

Bajki poprzez swoją magię i tajemnicę pozwalają przenieść się, chociaż na moment, do świata fantazji, w którym zaskakujący przebieg wydarzeń dostarcza wielu emocji oraz wartościowych pouczeń. Dzieci z grupy „Biedronek” miały sposobność wcielenia się w postać swojego animowanego ulubieńca. Przedszkolaki z wielką checią włączyły się także w zabawy muzyczno-ruchowe oraz tańce integracyjne. 

komentarzy: ()
data dodania: 2020-11-13

W listopadzie swoje przedszkolne urodziny obchodzili:
- w grupie „Motylki”: Maja W. oraz Kamil T. 
- w grupie „Biedronki”: Nikola Sz. i Miłosz P. 
- w grupie „Pszczółki”: Amelia S., Adrian K. i Przemysław Cz.
- w grupie „Gwiazdki”: Olaf K.

Jubilatom składamy najpiękniejsze życzenia, a rodzicom serdecznie dziękujemy za pyszny i zdrowy poczęstunek.

komentarzy: ()
data dodania: 2020-11-09

Relacja fotograficzna: listopad/grudzień 2020r. 

komentarzy: ()
data dodania: 2020-11-05

„Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, a dlatego, że jesteśmy patriotami, to właśnie Polska stanowi dla nas ostoję i ostateczny cel każdej podróży. Przedszkolne „Biedronki w tym tygodniu zdobywają nową wiedzę odnoszącą się do naszej ojczyzny, poznają jej historię, tradycję i obyczaje. Podczas dzisiejszych zajęć kosztowaliśmy pysznych, regionlanych wypieków, które już od pierwszego kęsa powodowały radość na dziecięcych twarzach. 

komentarzy: ()
data dodania: 2020-11-04

W październiku swoje przedszkolne urodziny obchodzili:
- w grupie „Motylki”: Michał Sz.
- w grupie „Pszczółki”: Aniela M., Paweł Dz., Igor S., Gabriel M. oraz Szymon B. 
- w grupie „Gwiazdki”: Ewa W.
Jubilatom składamy najpiękniejsze życzenia, a rodzicom serdecznie dziękujemy za pyszny i zdrowy poczęstunek.

komentarzy: ()
data dodania: 2020-10-30

Relacja fotograficzna: wrzesień/październik 2020r. 

komentarzy: ()
data dodania: 2020-10-29

Podczas zajęć języka angielskiego starszaki stworzyły piękne „halloween headbands”, które stały się rekwizytami do zabawy ruchowej „Knock Knock, Trick Or Treat?”.

komentarzy: ()
data dodania: 2020-10-17

Przedszkolne starszaki doskonale wiedzą, że aby być zdrowym należy samodzielnie zatroszczyć się o swój organizm. Jedną z przyjemniejszych, a w dodatku bardzo smacznych możliwości realizacji tego zadania jest dostarczanie mu sporej dawki cennych składników odżywczych, które znajdują się w owocach i warzywach. Stąd nasza propozycja na regularne  spożywanie pysznych soków przygotowanych własnoręcznie.

komentarzy: ()
data dodania: 2020-10-07

Do grupy „Motylków” zawitała „Jesień”. W kąciku przyrody i na okiennym parapecie pojawiły się dary jakie daje nam nasza Polska Złota Jesień.  W koszyczkach  ułożono szyszki, kasztany, żołędzie, orzechy, owoce, warzywa. Piękne dynie oraz bukiety z wrzosów, jarzębiny ozdabiają naszą salę a wszystko  to dzięki rodzicom, którzy postarali się i  przynieśli do przedszkola te przepiękne dary jesienne. Dziękujemy!

komentarzy: ()
data dodania: 2020-10-02

W ostatnim tygodniu września w grupie „Motylki” odbyły się zajęcia związane z bezpieczeństwem na ulicy. Dzieci zapoznały się z zasadami  ruchu drogowego, uczyły się prawidłowego przechodzenia przez jezdnię. W trakcie zajęć wykorzystano filmy edukacyjne dzięki którym dzieci poznały zagrożenia wynikające z nieprawidłowego zachowania się na ulicy. Zapoznały się z postacią policjanta ,wykonały prace plastyczne na temat  bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

komentarzy: ()
data dodania: 2020-10-02

komentarzy: ()
data dodania: 2020-09-28

We wrześniu swoje przedszkolne urodziny obchodzili:
- w grupie „Motylki”: Emilia G. 

- w grupie „Misie”: Wiktoria Ż., Hanna S., Filip Sz., a także Aleksander W.
- w grupie „Biedronki”: Maja P., Zofia K., Zofia M. oraz Jakub Z.
- w grupie „Pszczółki”: Marlena B. i Bartosz N.
- w grupie „Gwiazdki”: Lena P., Dominik Sz. i Maksymilian G.
Jubilatom składamy najpiękniejsze życzenia, a rodzicom serdecznie dziękujemy za pyszny i zdrowy poczęstunek.

komentarzy: ()
data dodania: 2020-09-28

„Biedronkowe” przedszkolaki są niezwykle empatyczne i skore do bezinteresownej pomocy. Wiedzą, że różnice występujące między ludźmi nie dają nikomu przyzwolenia na odmienne traktowanie czy alienowanie się. Z radością odbyliśmy wycieczkę  pod budynek Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz Domu Samopomocy w Brzostku. Pięknie dziękujemy za powitanie jesieni na łonie natury.

komentarzy: ()
data dodania: 2020-09-24

Dzieci z grup: „Biedronki”, „Pszczółki” i „Gwiazdki” podczas omawiania tematyki związanej z zachowaniem bezpieczeństwa oraz ostrożności na drodze wzięły udział w wycieczce pozwalającej na poznanie okolicy przedszkola. Bacznym okiem spostrzegały liczne znaki wskazując, o czym informują użytkowników ruchu.

komentarzy: ()
data dodania: 2020-09-14

Dzieci z grupy 4 i 5-latków dzięki uprzejmości Pani Ewy wzięły udział w praktycznych zajęciach związanych z udzielaniem pierwszej pomocy. Z uwagą obserwowały wyposażenie apteczki oraz poznały jej zastosowanie. Wzbogaciły swoją wiedzę, a także nabyły nowych umiejętności.   

komentarzy: ()
data dodania: 2020-09-11

komentarzy: ()
data dodania: 2020-09-04

Zapraszamy do obejrzenia wnętrza budynku oraz obejścia wokół Przedszkola w Brzostku. 

komentarzy: ()
data dodania: 2019-11-02