Strona głowna  /  Galeria

..

data dodania: 2020-09-28

We wrześniu swoje przedszkolne urodziny obchodzili:
- w grupie „Motylki”: Emilia G.

- w grupie „Biedronki”: Maja P., Zofia K., Zofia M. oraz Jakub Z.
- w grupie „Gwiazdki”: Lena P., Dominik Sz. i Maksymilian G.
Jubilatom składamy najpiękniejsze życzenia, a rodzicom serdecznie dziękujemy za pyszny i zdrowy poczęstunek.

data dodania: 2020-09-28

„Biedronkowe” przedszkolaki są niezwykle empatyczne i skore do bezinteresownej pomocy. Wiedzą, że różnice występujące między ludźmi nie dają nikomu przyzwolenia na odmienne traktowanie czy alienowanie się. Z radością odbyliśmy wycieczkę  pod budynek Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz Domu Samopomocy w Brzostku. Pięknie dziękujemy za powitanie jesieni na łonie natury.

data dodania: 2020-09-24

Dzieci z grup: „Biedronki”, „Pszczółki” i „Gwiazdki” podczas omawiania tematyki związanej z zachowaniem bezpieczeństwa oraz ostrożności na drodze wzięły udział w wycieczce pozwalającej na poznanie okolicy przedszkola. Bacznym okiem spostrzegały liczne znaki wskazując, o czym informują użytkowników ruchu.

data dodania: 2020-09-14

Dzieci z grupy 4 i 5-latków dzięki uprzejmości Pani Ewy wzięły udział w praktycznych zajęciach związanych z udzielaniem pierwszej pomocy. Z uwagą obserwowały wyposażenie apteczki oraz poznały jej zastosowanie. Wzbogaciły swoją wiedzę, a także nabyły nowych umiejętności.

data dodania: 2020-09-11

data dodania: 2020-09-04

Zapraszamy do obejrzenia wnętrza budynku oraz obejścia wokół Przedszkola w Brzostku.

data dodania: 2019-11-02