..

SPOTKANIE Z PANEM POLICJANTEM WE WSZYSTKICH GRUPACH WIEKOWYCH - BEZPIECZNE WAKACJE

19 czerwca 2024 r. w naszym przedszkolu zorganizowano spotkanie z dzielnicowym Panem Jarosławem Hendzlem z Komisariatu Policji w Brzostku.

Przedszkolaki ze wszystkich grup utrwaliły i wzbogaciły wiedzę dotyczącą bezpieczeństwa w okresie wakacji, ze szczególnym zwróceniem uwagi na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Dzięki akcji "Z nami bezpieczniej!" zorganizowanej przez firmę Trans Południe, każdy przedszkolak otrzymał odblaskową kamizelkę. Dzięki temu najmłodsi uczestnicy ruchu drogowego będą jeszcze bardziej widoczni na drodze.

WYCIECZKA DO OGRODÓW SENSORYCZNYCH W MUSZYNIE

Dnia 15 czerwca 2024 r. odbył się wyjazd dzieci, rodziców i nauczycieli do Ogrodów Sensorycznych w Muszynie. Ogrody pełnią funkcję poznawczą a także poprzez zabawy edukacyjne pomagają w budowaniu więzi interpersonalnych.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i wspólne zwiedzanie.

PRZEDSZKOLNE URODZINY

W miesiącu czerwcu urodziny obchodzili:

- grupa "Jeżyki":.Franciszek O., Stanisław W., Wiktor F.

- grupa "Stokrotki": Olga B., Michał W.

- grupa "Jagódki": Nikola N., Maja Z., Ignacy B.

- grupa "Motylki" : Miłosz B., Jakub B., Emilia C., Hubert S., Izabella Z., Emilia G., Miłosz S.

- grupa "Krasnale" : Helena Z., Nikola K., Mikołaj N., Eryk S., Jakub Ź.

Jubilatom składamy serdeczne życzenia a rodzicom dziękujemy za pyszny i zdrowy poczęstunek.