To takie proste!
Przedszkole w Brzostku
Strona głowna  /  Galeria
 galeria
 
  
 
 
 
 
GALERIA

Polska złota jesień, skąpana w promieniach słońca, tknęła pozytywną dawkę energii w uczestników wycieczki do Folusza, zorganizowanej dla przedszkolaków, ich rodzin oraz nauczycieli i wychowawców poszczególnych grup wiekowych. Mięliśmy okazję maszerować szlakiem Magurskiego Parku Narodowego prowadzącym do Diablego Kamienia, następnie dzieci z wielką chęcią skorzystały z atrakcji placu zabaw oferowanych przez Centrum Rekreacji i Edukacji Ekologicznej. Zwieńczeniem wspólnego, integracyjnego wyjazdu było ognisko.   

komentarzy: ()
data dodania: 2019-10-12

komentarzy: ()
data dodania: 2019-10-10

Dzieci z grupy 4 i 5-latków w trakcie wzbogacania wiedzy z zakresu zdrowego odżywiania oraz wyrabiania pozytywnych wzorców kulturalnego zachowania się podczas spożywania posiłków samodzielnie przygotowały chłodnik warzywny. Zaangażowanie i chęć współdziałania dostarczyła wszystkim dużo pozytywnych emocji. 

komentarzy: ()
data dodania: 2019-10-06

Dzieci z grup „Biedronki” i „Pszczółki” spędziły słoneczne, październikowe przedpołudnie w sadzie. Kosztowały znajdujących się w nim owoców m.in.: malin, jabłek, winogrona. Pomagały również w pracach porządkowych, a zarazem poszerzały swoją wiedzę przyrodniczą, doświadczając jak cenna jest dla nas fauna i flora. Serdecznie dziękujemy Pani Bożence Cholewiak za gościnę i poświęcony nam czas.

komentarzy: ()
data dodania: 2019-10-02

Przedszkolaki z najmłodszej grupy wiekowej wraz z początkiem jesieni poznają kolorowy świat owocowo-warzywny. Jednocześnie dowiadują się jak wiele witamin znajduje się w ich wnętrzu i dlaczego warto przynajmniej raz dziennie dostarczyć je organizmowi. 

komentarzy: ()
data dodania: 2019-10-02

Maluszki, które po raz pierwszy znalazły się w przedszkolnych murach każdego dnia wykazują się dużą odwagą. Tak było również wtedy, gdy w sali pojawili się kominiarze. Panowie w swoich strojach wywołali spore zainteresowanie.  

komentarzy: ()
data dodania: 2019-10-02

We wrześniu w przedszkolu swoje urodziny obchodzili:

- grupa „Misie”: Jakub Z., Wiktoria Ż., Franciszek J., Bartosz N., Hanna S., Filip Sz. oraz Aleksander W. 

- grupa „Biedronki”: Zofia K. i Zofia M. 

- grupa „Gwiazdki”: Lena P., Marlena B., Dominik Sz., a także Maksymilian G. 

- grupa „Pszczółki”: Wiktoria L., Filip D., Maja O., Julia Cz. i Tomasz S. 

- grupa „Słoneczka”: Wiktoria F. i Gabriela G. 

Jubilatom składamy najlepsze życzenia, a rodzicom pięknie dziękujemy za przygotowanie smacznego poczęstunku. 

komentarzy: ()
data dodania: 2019-09-24

Dzieci z grupy 4 i 5-latków w celu pogłębienia wiedzy z zakresu bezpieczeństwa, prawidłowego poruszania się po ulicy oraz uzasadnionego używania numerów alarmowych odwiedziły policjantów z brzosteckiego komisariatu. Dzięki uprzejmości Panów: komendanta podinsp. Mirosława Więcka oraz asp. sztab. Jerzego Wojnara, który był naszym „przewodnikiem”, przedszkolaki miały możliwość poznać miejsce pracy funkcjonariuszy, a także z uwagą wysłuchać przygotowanej prelekcji. Serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas i zorganizowanie atrakcyjnych zajęć.

komentarzy: ()
data dodania: 2019-09-22

Dzieci z grupy „Biedronki” poznały wyposażenia apteczki oraz dowiedziały się w jaki sposób należy z niego korzystać. Z uwagi na rangę przypisywaną przestrzeganiu zasada bezpieczeństwa , a także umiejętności udzielania pierwszej pomocy, poprzez zajęcia praktyczne kształtujemy u przedszkolaków postawę okazywania potrzebującym bezinteresownego wsparcia. Serdecznie dziękujemy Pani Ewie za poświęcony nam czas, wzbogacenie doświadczenia i poszerzenie wiadomości.

komentarzy: ()
data dodania: 2019-09-18