PRZEDSZKOLE BRZOSTEK

KĄCIK WĘDRUJĄCEJ KSIĄŻKI

13 dni temu

SZANOWNI RODZICE!

Zapraszamy do udziału w projekcie pt.: „KĄCIK WĘDRUJĄCEJ KSIĄŻKI”, którego celem jest rozwijanie postaw czytelniczych dzieci i uczenie dzielenia się własnością. „Kącik wędrującej książki” czeka na Was w holu przedszkola. Wyposażyliśmy go w książki z przedszkolnej biblioteki. Jeżeli w Waszej domowej biblioteczce macie książki, którymi chcecie się podzielić możecie je podpisać i umieścić w kąciku.

REGULAMIN KORZYSTANIA Z KĄCIKA

1. Możesz korzystać ze zbiorów w dowolnym czasie – książki wybieramy sami.
  2. Możesz wziąć książkę do domu, przeczytać i zwrócić.
  3. Wypożyczamy jedną książkę maksymalnie na tydzień – pamiętamy o terminowym zwrocie książek do kącika, aby jak najwięcej dzieci mogło z niej skorzystać.
  4. Jesteśmy odpowiedzialni za książki – szanujemy je, nie wyrywamy kartek, uważamy, by ich nie poplamić.
  5. W przypadku zagubienia lub zniszczenia książki zastępujemy ją inną – własną.

Szanowni Rodzice!

Rozpalajcie w swoich dzieciach miłość do czytania książek, które rozwijają ich zainteresowania i pasje, kształtują w nich poczucie własnej wartości, wyrabiają motywację do działania i sprawiają wiele radości.