PRZEDSZKOLE BRZOSTEK

"MISIE" I TYDZIEŃ SPORTU

20 dni temu

„Każdy przedszkolak wie, że sport w życiu ważny jest”- to sentencja, która wybrzmiewała w sali przedszkolnej w grupie „Misie”. W trosce o zdrowie i prawidłowy rozwój naszych wychowanków, staramy się w sposób, jak najbardziej efektywny wykorzystywać czas i organizować naszym pociechom ciekawe formy aktywności ruchowej. Rozwijanie aktywności ruchowej będzie procentowało w dorosłym życiu naszych przedszkolaków. Nieodzownym elementem zdrowego trybu życia jest ruch, a w naszym przedszkolu są to ćwiczenia gimnastyczne, poranne i zabawy ruchowe. Dużym wydarzeniem było zorganizowanie ćwiczeń gimnastycznych na hali sportowej. Mieliśmy dużo przestrzeni, aby czuć się swobodnie i wykorzystać to, aby dobrze się bawić.