Strona głowna  /  Galeria  /  Dzień Babci i Dziadka w grupie "Słoneczka"
Dzień Babci i Dziadka w grupie "Słoneczka"
data dodania: 2019-02-08

W tym roku szkolnym zaprosiliśmy naszych wspaniałych gości – babcie i dziadziów – do Krainy Wspomnień. Przygotowaliśmy przedstawienie pt. „Jak to z babcią i dziadkiem było”, które ukazało historię ich  miłości w różnych etapach życia. Sztuka składała się z kilku scen: kiedy babcia małym dzieckiem była, babcia i dziadek w przedszkolu, w szkole, na dyskotece, ślub babci i dziadka oraz babcia i dziadek  dzisiaj. Treść pełna humoru przeplatana tańcami i piosenkami z minionych lat, a do tego pięknie odegrane przez dzieci role, stroje przygotowane przez rodziców to wszystko wpłynęło na to iż efekt był wspaniały. Gromkie brawa, śmiech publiczności były dowodem, że część artystyczna podobała się. Dopełnieniem uroczystości było wręczenie upominków i słodki poczęstunek. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy za rok.