Strona głowna  /  Galeria  /  "Dzień Mamy i Taty"
"Dzień Mamy i Taty"
data dodania: 2019-05-29

Rodzice to osoby, które w życiu każdego dziecka są autorytetami. Staramy się odwzorować ich zachowanie i powielać postępowanie w wielu sytuacjach. Czasami dopada nas niemożność wyrażenia swoich uczuć skrywanych głęboko w sercu w stosunku do mamy i taty. Jednak brzosteckie przedszkolaki poradziły sobie z tym zadaniem wyśmienicie, podczas tegorocznego święta rodziny. Odbyło się ono w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej. Eksplozja energii i pozytywnych emocji udzieliła się wszystkim przybyłym na uroczystość, która składała się z trzech części. Pierwsza dotyczyła występów dzieci z każdej grupy wiekowej – prezentacja tańca nowoczesnego, złożenie śpiewających życzeń oraz rozdanie własnoręcznie przygotowanych laurek. Następnie rozgrzaliśmy mięsnie przed wzięciem udziału w zespołowej rywalizacji. Właśnie ta ostatnia część ukazała jak wspaniale zorganizowane są rodziny związane z naszym przedszkolem. Dzięki idealnej komunikacji i współpracy udało się przejść wszystkie wyzwania ruchowe zaproponowane przez wychowawców. Serdecznie Państwu dziękujemy za zaangażowanie, pomoc oraz wsparcie okazywane w ciągu całego roku szkolnego.

Strona: 1 2